فال روزانه – 13 خرداد

دوست عزیز فالوده ای که 13 خرداد دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال ستاره بختتان خواهد درخشید و شانس و ثروت با شما همراه خواهند شد. صداقت و نیت خیری که شما در کارتان از خود نشان می دهید بالاخره پس از مدت ها دارند نتیجه خود را نشان می دهند و مزایا و منافع بسیاری را برای شما فراهم خواهند کرد. منابع درآمد جدیدی که امسال برایتان به وجود خواهند آمد فرصت بهتر شدن و رسیدن وضعیت مالیتان به ثبات را فراهم خواهند کرد. با این وجود نباید انتظار داشته باشید که همه چیز یک شبه روبراه شود و به تمام خواسته های خود دست پیدا کنید. آنهایی که هنوز تنها و مجرد هستند به احتمال زیاد امسال عشق زندگیشان را پیدا خواهند کرد، آنهایی هم که پیش از این عشق خود را پیدا کرده اند امسال به خانه ی بخت خواهند رفت. اگر قصد سرمایه گذاری دارید بهتر است عجله کنید تا از ضررهای احتمالی جلوگیری کنید. با غریبه ها زیاد صمیمی نشوید و نقشه ها و برنامه هایتان را با هر کسی در میان نگذارید. مرداد، آذر و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

 

فروردین : آیا طی چند هفته آینده تغییراتی در شما و زندگیتان ایجاد خواهد شد؟ بله، آن هم از نوع اساسی! به احتمال زیاد شما به یک سفر هیجان انگیز خواهید رفت، یا شغلتان را رها کرده و کار و حرفه جدیدی را شروع می کنید و همچنین با افراد جدید و جالبی آشنا خواهید شد. تغییرات کیهانی برای شما نیز تغییرات قابل توجهی را در پیش خواهند داشت، خودتان را برای هر چیزی آماده کنید و از جوی که ایجاد شده است لذت ببرید. برای این که مورد توجه مردم قرار بگیرید لازم نیست حتما نابغه باشید یا کارهای خارق العاده انجام بدهید. دست از این طرز فکر که اگر در یک ساز موسیقی تبحر کامل ندارید نباید آن را بزنید بردارید و هر سرگرمی یا کاری که دوست دارید را شروع کنید. در مورد یک مسئله خانوادگی اگر کوتاه بیایید به نفع شماست. به پدر و مادرتان بیشتر توجه کنید. حواستان باشد، این روزها قبل از اینکه کاری را به پایان برسانید، سراغ کار دیگری نروید، وگرنه خسارت جبران ناپذیری به بار می آورید که به شدت پشیمان تان می کند. حواستان به قولی که داده اید باشد.

 

اردیبهشت : شما در زندگی خود به اندازه ی کافی احساس راحتی نمی کنید، این موضوع به ویژه در مورد رابطه ی عاطفیتان صدق می کند و احساس می کنید که طرف مقابلتان از احساسات خود برای شما زندانی گریز ناپذیر ساخته است. امروز می تواند روز آزادی شما و روز شکستن زنجیرهایی باشد که احساس می کنید به دست و پایتان بسته شده اند. وقت آن فرا رسیده است که شما نقش فعال تری را در زندگی و سرنوشت خود ایفا کنید، پس آنچه در ذهنتان می گذرد را با خیالی راحت به زبان بیاورید و اینقدر نگران تاثیر کلامتان روی دیگران نباشید. از اینکه دیگران شما را طرد کنند هراسی نداشته باشید، زیرا کسی که شما را دوست داشته باشد به احساسات و نیازهایتان اهمیت می دهد. با شنیدن یک موسیقی موجی از خاطرات گذشته به مغزتان هجوم می آورد. از مرورشان لذت ببرید، اما در آن غرق نشوید و تصمیم اشتباهی نگیرید. از شخصی راه دور خبری می رسد که خوشحال تان می کند. برنامه ریزی هایتان برای کاری درست و منظم پیش می رود.

 

 

خـرداد : امروز شما در قضاوت هایی که در مورد دیگران دارید تجدید نظر خواهید کرد و سعی می کنید به جای ظاهر بیشتر به شخصیت واقعی آنها و رفتارهایی که از خودشان نشان می دهند توجه داشته باشید. امروز اعتماد کردن به دیگران برایتان راحت تر خواهد بود و می توانید با اطمینان خاطر روی آنها و توانایی هایشان حساب کنید. امروز همچنین اعتماد کردن به حس ششمتان و آنچه احساس درونی تان به شما می گوید برایتان کار راحتی خواهد بود. از کاری که می کنید لذت ببرید و دائم از سختی هایش گله نکنید. قدر تن سالمتان را بدانید، ورزش کنید و مراقب خورد و خوراکتان باشید. تصمیمی گرفته اید که در حال حاضر برایتان دردناک است اما چند ماه دیگر از خودتان راضی خواهید بود. این روزها تا می توانید سرتان را گرم کنید.

 

 

تـیـر : امروز روابط عاطفی شما تحت تاثیر موج برگی از احساسات قرار خواهند گرفت. شما در عرض یک لحظه می توانید از خشم به سرخوشی تغییر حالت بدهید و یا از حالت شادی به عمق افسردگی بروید. یادتان باشد که اگر می خواهید رابطه ی عاطفی سالمی داشته باشید و برای اینکه رابطه تان را به ثبات برسانید باید سعی کنید این احساسات متضاد را تحت کنترل در بیاورید، در غیر این صورت با این تغییر حالت های بی دلیل و ناگهانی طرف مقابلتان را آزرده خواهید کرد و بین خودتان و او فاصله به وجود خواهید آورد. امروز برای انجام کارهای ناتمامتان روز چندان خوبی نخواهد بود و به احتمال زیاد مجبور خواهید شد بار دیگر آنها را نیمه تمام رها کنید. در رابطه عاطفی تان تغییری محسوس و شیرین خواهید داشت. حواستان باشد در مکالماتتان با یک دوست کمتر غر بزنید و کمتر ایراد بگیرید. سرعت زندگی تان بالاست و کم کم همه چیز از کنترلتان خارج می شود مگر اینکه همین حالا به خودتان بیایید و با هر پیشنهادی موافقت نکنید.

 

 

مـرداد : امروز احتمالا برای شما روز چندان خوشایندی نخواهد بود. ممکن است خبرهای بدی را در مورد زندگی و مسائل شخصی خود بشنوید که ذهنتان را به شدت به خود مشغول خواهند کرد. شاید با شنیدن این خبرها به این نتیجه برسید که در چند سال گذشته به اندازه ی کافی در مخارج خانه و زندگیتان احتیاط نکرده اید و فرصت هایی که برای پس انداز کردن داشته اید را از دست داده اید. یا به کارهایی که باید می کرده اید اما نکرده اید و حالا وضعیت فعلی را برایتان به وجود آورده اند فکر کنید. خودتان را با فکر کردن به این چیزها بیش از اندازه آزار ندهید، دنیا که به آخر نرسیده است، هنوز برای جبران اشتباهات خود وقت دارید. خودتان را به دردسر نیندازید خستگی مفرط این روزها به شدت اذیتتان می کند. با خودتان خلوت کنید و کارهایتان را بررسی کنید، هیچ چیز ارزش از بین رفتن آرامش و سلامتتان را ندارد، هرچه زودتر کارهایتان را بر اساس اهمیتشان اولویت بندی کنید تا انرژی تان بیهوده به هدر نرود.

 

 

شهریور : امروز به طور کلی برای شما روز خوبی خواهد بود و می توانید تمرکز و توجه بیشتری نسبت به خانه و خانواده تان داشته باشید. شاید بتوانید به وضعیت ظاهری خانه رسیدگی کنید و کمی تغییر دکوراسیون ایجاد کنید و یا هم کمی بیشتر با بچه ها وقت بگذرانید و با هم کمی بازی کنید. فکر نکنید که پیشنهادها و نظرات شما برای تفریح و خوشگذرانی برای فرزندانتان خوشایند نخواهند بود، به احتمال زیاد آنها از پیشنهادات شما استقبال خواهند کرد و لذت خواهند برد. اگر برنامه خوبی به فکرتان نمی رسد همین الان تلفن را بردارید و یک مهمانی راه بیندازید. با دوستان و یا اعضای خانواده تان دور هم جمع شده و ساعاتی را با بازی و سرگرمی و صرف یک شام ساده ولی دور هم بگذرانید. زمانی که طوفان ها شما را از پیش روی به سوی موفقیت باز می دارند هم به تلاش خود ادامه دهید و نا امید نشوید. اتفاقاتی که این روزها برایتان پیش می آید شما را با تجربه تر می کند. مدتهاست شک و تردید نسبت به شخصی ذهن شما را پر کرده، به این صدا ها گوش نکنید و اهمیت ندهید.

 

 

 

مـهـر : امروز برای شما روز تفکر است. به تکنیک ها و روش ها و راه های مختلف برای گسترش و توسعه کارتان فکر خواهید کرد. شاید آنها را مورد استفاده قرار ندهید و تغییرات بزرگی در فعالیت های خودتان انجام ندهید، اما ذهنتان درگیر این افکار خواهد بود. شما دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که در آن زندگی عاطفیتان برای شما اهمیت و اولویت بسیاری پیدا می کند. از این فرصت استفاده کنید و تحولات لازم را در رابطه خود ایجاد نمایید و ایده های جدیدی را برای پیشرفت این رابطه به کار بگیرید. اگر مجرد باشید نیز این احتمال وجود دارد که با شخص جدیدی آشنا شوید که می تواند خیلی سریع جای خود را در دلتان باز کند. در رابطه عاطفی تان دقیقا همان اتفاقی خواهد افتاد که دلتان می خواهد. شخصی را برای انجام کاری انتخاب کرده اید به او اطمینان کنید و اجازه بدهید تا کارش را انجام دهد. برای دلخوشی های کوچکتان ارزش بیشتری قائل شوید تا از آن ها لذتی وصف نشدی ببرید. دوستی به دیدارتان می آید.

 

 

آبـان : اگر به فکر انجام فعالیت های هنری و یا فنی هستید که مدت ها آرزوی انجام آنها را در سر داشته اید همین امروز دست به کار شوید، در غیر این صورت به احتمال زیاد تا فردا باز هم این علاقه را برای مدتی از یاد خواهید برد. پس از مشکلات بسیاری که طی چند هفته گذشته در روابط عاطفی خود پشت سر گذاشته اید دوره ای که از امروز آغاز خواهد شد برای شما آرامش بسیاری را به همراه خواهد داشت. سعی کنید از آرامشی که پدید آمده است بهره بگیرید و تعادل و هماهنگی را بار دیگر در رابطه خود ایجاد کنید. اگر از لحاظ جسمانی در وضعیت چندان متناسبی نیستید هفته های آینده برای استراحت و بازیابی سلامتی‌تان برای شما فرصت های بیشتری را به همراه خواهند داشت. به سلامت روحی و جسمی خود بیشتر اهمیت بدهید. سعی کنید برای هر مسئله ای که پیش می آید، بیش از اندازه عصبی نشوید. خوابی که دیده اید تعبیرش خیر است، پریشان نشوید. به انتخاب تان شک نکنید و به راه تان ادامه بدهید. وسیله ای که مدتی است دنبالش هستید، تهیه خواهید کرد.

 

آذر : امروز از آن روزهایی نیست که بتوانید هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید. کمبود منابع مالی و یا نقص فنی در چیزهایی که لازم دارید شما را محدود خواهند کرد، اما می توانید به سادگی از بودن در کنار عشقتان لذت ببرید. اکنون زمان خوبی برای پرداختن به تفاوت هایی که بین شما و دیگران وجود دارند خواهد بود. آیا به جنبه هایی از وجودتان که شما را تبدیل به شخصی منحصر به فرد می کنند آگاه هستید؟ اگر جوابتان منفی است وقت آن رسیده که بیشتر به این نکته توجه کنید. اگر خودتان به تنهایی نمی توانید جواب این سوال را پیدا کنید سعی کنید از دوستانتان بخواهید برای یافتن این پاسخ به شما کمک کنند. حرفی به شما زده می شود که بهتر است نسبت به آن جبهه نگیرید، از این گوش بشنوید و از آن گوش به در کنید. آخرین چیزی که این روزها به آن نیاز دارید، درگیری و جر و بحث با دیگران است. زندگی رمز و رازی پیچیده نیست، کافی است هدفی برای خود برگزینید و خود را وقف آن کنید تا لحظات زندگی تان هدفمند شوند.

 

 

دی  : اکنون برای شما آغاز دوره جدیدی فرا رسیده است. طی چند روز آینده مسائل تازه ای برایتان پیش خواهند آمد که باید به آنها خوب فکر کنید. به ویژه در زمینه روابط عاطفی باید نگاهی مجدد به اصولی که تا به حال در روابط عاطفی خود به آنها پایبند بوده اید بیندازید و تغییراتی را در آنها ایجاد کنید. اگر خوب فکر کنید خواهید دید که خیلی از آنها دیگر ارزش و اهمیت قبل را برایتان ندارند و حتی با بعضی از آنها مخالف هستید. اگر مجرد هستید و برای شروع یک رابطه عاطفی تازه انتخاب های زیادی را پیش رو دارید بهتر است فعلا دست نگه دارید و در ابتدا مسائل مربوط به گذشته را فیصله بدهید، سپس راهتان را به سوی یافتن نیمه گمشده خود ادامه دهید. با مسئولیتی دشوار مواجه شده اید که از موفقیت در آن اطمینان ندارید. از تقسیم امور و درخواست کمک هراس به دل راه ندهید. قدر نعمت هایی که دارید، بدانید. افزون خواهی و زیاده طلبی این روزها می تواند خیلی راحت شما را به بیراهه ببرد. حواستان به دخل و خرجتان باشد. دهن بین نباشید.

 

 

بهمن : امروز روز خوشایندی برای شما خواهد بود و اتفاقاتی که مدت ها در انتظارشان بوده اید بالاخره برایتان پیش خواهند آمد. شاید یک هفته ده روز اخیر زیاد باب میلتان نگذشته باشد، اما امروز همه این مدت را جبران خواهد کرد. خودتان را برای موج جدیدی از تغییرات آماده کنید زیرا اتفاقات زیادی در انتظارتان خواهند بود. شما احساس می کنید در حال حاضر نمی توانید تمام تغییراتی که در زندگیتان دارند پیش می آیند را بپذیرید، اما باید بدانید که متاسفانه زندگی همین است و نمی توان در مقابل تغییرات ایستاد. توانایی خود در هماهنگ شدن با جریان زندگی را دست کم نگیرید، اگر روی موج تغییرات موج بازی کنید زندگی ثبات بیشتری خواهد داشت. در مورد مسئله ای که نگرانش هستید، بهتر است خودتان را در اولویت قرار دهید و دائم نگران اینکه مردم چه خواهند گفت نباشید. مردم به هر حال حرف می زنند و شما را قضاوت می کنند. همان کاری را بکنید که شما را خوشحال و راضی می کنید و حواستان باشد که آن را به نحو احسن انجام دهید.

 

اسفند : نشانه ها حاکی از آن است که شما دارید وارد دوره جدیدی می شوید که سراسر با فعالیت ها و اتفاقات مختلف، افراد جدید و موقعیت های حرفه ای تازه همراه خواهد بود. امیدواریم که این اواخر به اندازه کافی استراحت کرده باشید. سعی کنید امروز تا می توانید استراحت کنید و خودتان را برای یک ماراتون هیجان انگیز آماده کنید. به هر کسی اعتماد نکنید، ممکن است از حرف های خودتان بر علیه شما استفاده کنند. اگر به دنبال حل مشکلات در رابطه عاطفیتان می گردید امروز با صدای بلند فکر کنید! حرف هایی که در دلتان هستند را به عشقتان بگویید و با هم برای مشکلات راه حل بیابید. به جایی دعوت می شوید که برای تان تازه است. بروید و حواستان باشد تا تجربه جدید کسب کنید. در مورد یک مسئله مالی مشورت با دیگران و استفاده از تجربیات آنها به نفع شماست. بهتر است در سرمایه گذاری های بزرگ، آخر و عاقبت کار را نیز بسنجید. به سلامتتان بیشتر اهمیت بدهید.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد