فال روزانه – 12 تیر

دوست عزیز فالوده ای که 12 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

امسال سالی پر از روابط خوب عاطفی خواهید داشت، به طوری که اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد. اطرافیان تان شما را فردی باهوش و مهربان می دانند، شما نیز به این موضوع آگاهید، سعی کنید که طرز فکر آنها را نسبت به خودتان تغییر ندهید. هر چه روابط تان با دیگران بهتر باشد، موقعیت های بهتری به خصوص در شرایط کاری، برایتان فراهم خواهد شد. ماه مهر در کنار خانواده لحظات خوشی را سپری خواهید کرد. تغییراتی در زندگی تان ایجاد می شود که نظر شما را نه تنها نسبت به زندگی بلکه نسبت به خودتان نیز تغییر می دهد. سلامت خود را در اولویت قرار دهید، سپس به فکر دیگران باشید. ماه دی مشکل کوچکی برایتان بوجود می آید که به سرعت برطرف خواهد شد. از لحظه لحظه سالی که در مقابل تان قرار دارد، نهایت لذت را ببرید.

 

 

فروردین : امروز صداهای عجیبی را دم گوش تان می شنوید که شما را وادار می کند از واقعیت دور شوید و در ابرها سیر کنید. شاید ایجاد تعادل میان آنچه قلب تان می گوید با آنچه عقل تان دستور می دهد، سخت باشد اما سعی کنید که این کار را انجام دهید زیرا زیاده روی در رویاپردازی شما را از زندگی عقب می اندازد. اگر می خواهید در مورد رابطه عاطفی تان تصمیم مهمی بگیرید، لازم نیست بترسید. هر چه ساده تر برخورد کنید، نتیجه بهتری برایتان خواهد داشت. دست به جیبتان ببرید و برای انجام یک کار خیرخواهانه داوطلب شوید. نسبت به رابطه عاطفی‌تان خوشبین باشید بدبینی و بد دلی فقط زندگی را برایتان سخت تر می کند. یک جابجایی مکانی در شغل یا سکونت برایتان پیش می آید که باید به فال نیک بگیرید. زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط زندگی افراد یک امر نسبی است.

 

اردیبهشت : امروز فردی انگیزه لازم را برای انجام کاری به شما می دهد. اما لازم است که شما هم خودتان این انگیزه را در وجودتان ایجاد کنید. چند قدم به عقب بردارید و شرایط را از دور بررسی کنید، سپس با قدرت و سرعت لازم آنچه در سرتان است را عملی کنید. راهی که در پیش گرفته اید کاملا متعلق به شماست، بنابراین بدون هیچ نگرانی ایده هایتان را پیاده کنید. امروز افراد لجباز زیادی را در اطراف تان مشاهده خواهید کرد اما به آنها توجه ای نکنید و راه خودتان را بروید. یک قول قدیمی بر شانه‌تان سنگینی می کند، حالا فرصت جبران است ادای دین کنید. نتیجه یک بحث به نفع شما تمام می شود و از جلسه یا دادگاه برنده بیرون می آیید. موضوعی شما را بسیار ناراحت کرده است که اگر در خصوص آن عاقلانه رفتار کنید مشکل حل خواهد شد. روزهای مهر و محبت هم بالاخره از راه می رسد اما نه این هفته.

 

 

خـرداد : امروز از نظر عاطفی ذهن تان درگیر است. احساس می کنید که چیزی اشتباه است اما نمی توانید علت آن را بیابید. بهتر است که در این شرایط از دیگران کمک بگیرید. پیشنهادهای آنها می تواند شما را از این ابهام برهاند. امروز کمی از ساعت کاری تان کم کنید و وقت تان را با شریک زندگی تان بگذرانید. رابطه عاطفی شما در هفته های گذشته به خوبی پیش نرفت، بنابراین لازم است تا زمانی را برای صحبت کردن و رفع هر گونه ابهانی با شریک زندگی تان بگذرانید. شادی های خودتان را منحصر به شادی یک شخص دیگر نکنید، خودتان را خوب بشناسید و برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید. پی آنچه خوشحالتان می کند بروید، امکان بازگشت زمان و تغییر آن وجود ندارد به آنچه به خودتان می گویید عمل هم بکنید. یک معامله انجام خواهید داد، خرید یا فروش برای شما هرچه که باشد برای شما خوب است.

 

 

تـیـر : امروز برقراری تعادل در برنامه هایتان کمی سخت است. به دنبال راه حلی برای مشکل تان می گردید اما انقدر اطراف تان شلوغ است که نمی توانید به خوبی تمرکز کنید. اما نگران نباشید و بیش از این به خودتان فشار نیاورید. بهترین راه برای شما در حال حاضر این است که خودتان را به دست باد بگذارید و پس از تمام شدن طوفان به سر جای تان بازگردید. بین شما و شریک زندگی تان مشکلی بوجود آمده که احتمالا به خاطر زاویه دید یکی از شماست. بهتر است کمی به هر دویتان زمان دهید تا در تنهایی بیشتر در این مورد فکر کنید. سفری کوتاه اما دلچسب که موجب آرامش اعصابتان خواهد شد پیش رو دارید. خرید مورد نظرتان را به تعویق نیندازید، ممکن است دیگر فرصت خرید نداشته باشید. تا کی می خواهید گذشته رو مرور کنید از حال لذت ببرید و برای آینده بهتر برنامه ریزی کنید. بانی امر خیر خواهید شد و کسی به شما خبر می دهد که بسیار خوشحالتان می کند.

 

 

مـرداد : اجازه ندهید که هیچ مانعی بر سر راه شما قرار گیرد. امروز روز عمل است، بنابراین نفسی عمیق بکشید و قدم اول را بردارید. برای موفقیت بیشتر، باید زاویه دیدتان را وسیع تر کنید و تمام جوانب را خوب در نظر بگیرید. اگر می خواهید که در مورد رابطه عاطفی تان تصمیم مهمی بگیرید، امروز زمان خوبی ست. فقط قبل از این که آن را عملی کنید، با شریک زندگی تان مشورت کنید زیرا هر حرکت یک طرفه ای موجب دلخوری او از شما خواهد شد. اهداف خوبی در سر دارید اما راه را اشتباه می روید، علت آن است که بیشتر اوقات پی بازیگوشی و شیطنت هستید، اگر به همین روال ادامه دهید آینده خوبتان را از دست می دهید. سرمایه قابل توجه به دستتان می رسد، مراقب باشید به درستی از آن استفاده کنید، همه تخم مرغ‌هایتان را در یک سبد نگذارید احتمالات و انتخاب های مختلف را بسنجید.

 

 

شهریور : احتمال این که امروز احساسات تان شما را فریب دهند، زیاد است. بنابراین سعی کنید که تصمیمات خود را از روی منطق تان بگیرید. استرس و تنشی در فضا برقرار است که مانع از سرعت عمل تان می شود. اگر می توانید امروز کارتان را زودتر تمام کنید و به جای آن به بیرون از خانه بروید. خرید کردن می تواند حال شما را عوض کند. اگر در پی آن هستید که به فردی احساس واقعی تان را به زبان آورید، امروز فرصت خوبی ست. درنگ کردن شما را از هدف تان دور خواهد کرد. از کسی که ترس آبرو ندارد تا جایی که می شود فاصله بگیرید و گرنه او آبروی شما را هم به بازی می گیرد. عزیزی را رنجانده‌اید و یک عذرخواهی به او بدهکار هستید، عذرخواهی کلام سحر آمیزی است که یک دنیا آزردگی را التیام می بخشد تا دیر نشده دست بکار شوید. در برخورد با موضوعی افراط کرده‌اید هر چه زودتر عقب نشینی کنید.

 

 

 

مـهـر : برای یک لحظه بایستید و به اطراف تان نگاهی بیاندازید. اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است که شما از آن بی خبرید. شاید حتی اهدافی که در سر دارید هم در دو قدمی شماست اما از آن غافل اید. با کمی درنگ کردن واقعیات بیشتری را از زندگی درک خواهید کرد که به نفع تان تمام خواهد شد. اگر نسبت به فردی احساسی پیدا کرده اید، دیگر معطل نکنید. هر چه صادق تر باشید، نتیجه بهتری دریافت خواهید کرد. در اواسط روز فردی با شما تماس می گیرد و خبر خوبی را به گوش تان می رساند. یکی از دوستانتان از شما کمک مالی می خواهد، او را دریابید اما جوانب احتیاط را هم در نظر بگیرید، تا نه سیخ بسوزد نه کباب. سری را که درد نمی کند دستمال نبندید، وارد بحثی که به شما ارتباط ندارد نشوید، این روزها احساس می کنید که چیزی در زندگی‌تان کم است، اشتباه بزرگی است که اگر آن را در دیگران جستجو کنید.

 

 

آبـان : تصور می کنید که احساسات شما را به سمتی که نباید می رانند، دوست دارید که از این شرایط فرار کنید اما مراقب باشید که این کار را به درستی انجام دهید تا کسی آسیب نبیند. بستن چشم ها به روی مشکلات، شما را به طور موقت از آن مشکل دور می کند، بنابراین فرار راه درستی نیست. با آنچه در مقابل تان قرار می گیرد مقابله کنید تا به هدف تان برسید. امروز انرژی زیادی در محیط کار به دست خواهید آورد، سعی کنید که آن را تا انتهای روز حفظ کنید تا در پیشرفت تان موثر واقع شود. با شخص عزیزی که راه دور دارید تماسی بگیرید و احوالش را بپرسید شما می دانید راه حل چیست و می دانید که از پس آن به تنهایی بر نمی آیید، به جای آنکه کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرید بنشینید برنامه ریزی کنید و از کسانی که می توانند کمکتان کنند کمک بخواهید، خواهید دید همه چیز با سرعت فوق‌العاده ای پیش خواهد رفت.

 

آذر : وقت آن است که پرده از زندگی تان بردارید و توانایی هایتان را به دیگران نشان دهید. شما آرزوهای بزرگی در سر دارید اما تاکنون جسارت لازم را برای قدم برداشتن نداشتید. اگر مهارت های شما به اطرافیان تان ثابت شود، مطمئن باشید که راههای روشنی در مقابل تان باز خواهد شد. به زودی عشق، زندگی شما را از این رو به آن رو خواهد کرد. تنها کافی ست که از برخی محدودیت هایی که برای خود ایجاد کردید، رها شوید و آزادانه تر قدم بردارید. عشق در راه است اگر درها را نبندید، خودتان را دست کم نگیرید و به کم هم راضی نشوید. سفری پیش رو دارید و بعد از سالها چشمتان به دیدن عزیزانتان روشن می شود. از خودتان بپرسید در برابر توقعی که دارید چه کرده‌اید؟ این سوال را از منظر خودتان جواب ندهید، از کسی که درست می شناسیدش بپرسید و بخواهید تا واقعیت را به شما بگوید.

 

 

دی  : امروز ناگهان به مانعی برخورد می کنید و چند قدم به عقب بر می دارید. احساس می کنید که تمام تلاش هایتان تقش بر آب شده است، اما اینطور نیست. شما تجربه لازم را کسب کرده اید و از این پی می توانید عاقلانه تر جلو روید، همین موضوع بر سرعت پیشرفت تان خواهد افزود. اگر فردی را که پابه پای شما بیاید و در کنارتان دیوانگی کند ندارید، به این معنی نیست که شما هم خودتان را از این لذت محروم کنید. بلند شوید و به تنهایی به دنبال آرزوهایتان بدوید. اگر بد لجی نکنید گره از کارهایتان باز می شود. برای انجام یک وصلت پیش قدم می شوید. شما سفره‌تان همیشه پهن است برای همین درهای برکت در زندگی‌تان همیشه باز است. از فشارهای مالی این چند وقت نترسید، این دوران می گذرد اندکی صبور باشید و به خودتان ایمان داشته باشید. منتظر یک تماس تلفنی مهم باشید.

 

 

بهمن : شرایط از دیروز برایتان آرام تر می شود و شما نفسی از روی راحتی می کشید. این زمان خوبی ست تا برخی از برنامه ریزی هایتان را عملی کنید. هر چه جدی تر قدم بردارید، گذراندن مسیر برایتان ساده تر خواهد شد. امروز فرصت جدی صحبت کردن برای شما و شریک زندگی تان فراهم می شود. اما در ساعتی این کار را انجام دهید که هر دو در وضعیت روحی مناسبی به سر می برید. شاید انتهای شب، زمانی که درگیری های کاری تان به پایان رسید زمان خوبی برای حرف زدن باشد. وقتی امید هست چرا ناامیدی. هنوز فرصت و زمان زیادی دارید تا به خواسته های به حق خودتان برسید، شما ظرفیت و توانایی تغییر را دارید و می توانید آینده را تغییر دهید. در مورد مشکل اخیر درایت و کاردانی شما به دادتان می رسد و مشکل را برایتان برطرف می کند. اگر چیزی را می خواهید باید بهای آن را بدهید.

 

اسفند : رویاپردازی بیش از حد شما در چنین روزی واقع بینی را از شما گرفته، بنابراین نمی توانید به خوبی روی کارهایتان تمرکز کنید. اطرافیان تان نیز به نظر شما لجباز و خودخواه شده اند. اما شاید این خود شمایید که حوصله گفتگو با دیگران را ندارید. در این شرایط بهتر است که از گرفتن تصمیمات مهم خودداری کنید زیرا با مخالفت های شدیدی مواجه می شوید که ذهن تان را بهم خواهد ریخت. به زودی خبر خوشی از شریک زندگی تان می شنوید که بر دیگر جنبه های زندگی تان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. کسی که از این شاخه به آن شاخه می پرد به درد شما نمی خورد. از کسی که می خواهد به هر شکلی مرکز توجه همگان باشد فاصله بگیرید. تنها بودن همیشه بد نیست، شاید وقت آن رسیده که به خودتان بیشتر توجه کنید. این هفته فکری بسیار جالب و مبتکرانه به ذهنتان خطور می کند، برای به حقیقت پیوستن آن راهی پیدا کنید از سود آن بهره‌مند خواهید شد.

روزتان پر برکت و قرین رحمت الهی
ارادتمند شما ، فالوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد