فال روزانه – شنبه 10 آبان

فال روزانه 10 آبان دوست عزیز فالوده ای که 10 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!

شما از این که مسئولیتی را به عهده گرفته و کارتان را با صداقت و عزم و اراده ی تمام انجام دهید لذت می برید. شما شخصی بسیار منطقی با عقاید محکم مذهبی هستید که گاهی رفتارهای ریاست طلبانه و از روی خودخواهی و لجبازی از خود نشان می دهد، اما اگر می خواهید زندگی همراه با شادمانی و دوستانی که در کنارتان خوشحال هستند داشته باشید باید این صفات منفی خود را کنار بگذارید. امسال سلامتی شما با ذهن و تفکر شما پیوندی محکم خواهد داشت. اگر افکارتان مثبت باشند وضعیت سلامتی‌تان نیز خوب خواهد بود، اما افکار منفی چیزی جز تأثیرات منفی روی وضع سلامتی شما به همراه نخواهند داشت. امسال از لحاظ مالی برای بیشتر متولدین امروز سال خیلی خوبی خواهد بود. با قدرت اراده و نگرش عمل گرایانه ای که دارید قادر خواهید بود از بیشتر فرصت‌هایی که سر راهتان قرار می گیرند بهره برده و سود قابل توجهی به دست بیاورید. با رویکرد واقع‌بینانه و عملکرد فوق العاده ای که شما دارید در زمینه ی حرفه ای در تمام طول سال موفق خواهید بود و تا پیش از پایان سال به تمام اهدافی که برای خود در نظر گرفته‌اید دست خواهید یافت. امسال نباید اجازه بدهید که مشکلات شخصی شما روی رابطه عاطفیتان اثر منفی بگذارند. اگر متاهل هستید فراموش نکنید که حتما به اندازه کافی برای همسر خود وقت بگذارید. اردیبهشت، خرداد و مرداد سال آینده بهترین ماه های سال خواهند بود.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین فروردین

امروز با به کارگیری تفکر خلاقتان آینده ای خارق العاده را در ذهنتان برای خود به تصویر خواهد کشید. این افکار شما قدرتی دارند که با وجود آنکه کاملا متوجه تفاوت بین رویا و واقعیت هستید، می توانند شرایط موجود و اتفاقاتی که دارند می افتند را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار دهند. اگر رویاهایتان ریشه در واقعیت داشته باشند می توانید با به کارگیری قدرت تخیلتان در کنار نگرش واقع گرایانه و منطقی خود جادو کنید. امروز در جایی که فکرش را نمی‌کنید با شخصی که اصلا انتظارش را هم ندارید دیدار خواهید داشت. سعی نکنید جزئیات این دیدار را خودتان برنامه ریزی کنید و اجازه بدهید همه چیز با همان جریانی که لازم است پیش برود.

 فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است که یک نفر شما را فریب بدهد، اما با کمی تحلیل جدی و منطقی خواهید فهمید که در واقع قربانی طمع خود برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان شده‌اید. شما همان چیزی را می شنوید که خودتان دلتان می خواهد باور کنید و همین باعث می شود در درک پیامی خیلی واضح و مشخص دچار سوء تفاهم شوید. با این همه هر چه سریعتر واقعیت را بپذیرید آسیب کمتری به شما وارد خواهد شد. اگر می بینید نظرتان با نظر سایر اعضای گروه دوستان و یا همکارانتان متفاوت است نگران نشوید و اعتماد به نفس خود را هم از دست ندهید. این اصلا چیز بدی نیست و شاید حتی حق با شما باشد، پس از نظر خود دفاع کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

امروز حرف‌هایتان می توانند تاثیر بسیاری روی شنوندگانتان داشته باشند، پس مواظب آن چه از دهانتان بیرون می آید باشید. البته این بدان معنا نیست که باید حرفتان را تغییر داده و یا دروغ بگویید، فقط حرف ها و کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. ایجاد تعادل بین نگرش همراه با بی خیالی شما نسبت به زندگی و دغدغه های جدی که در محل کارتان برای شما وجود دارند می تواند استرس و فشار زیادی را به شما تحمیل کند. بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که در رفتار و مکالمات خود نهایت صداقت را داشته باشید. شما از این می‌ترسید که مبادا در رابطه عاشقانه تان بیش از اندازه از خود بیخود شده باشید و رفتاری غیر منطقی داشته باشید، خودتان را با این فکرها محدود نکنید!

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه متولدین تیر

امروز شما کارتان را خیلی جدی گرفته‌اید، اما با وجود آن که طبق معمول همیشه شما کارتان را با مسئولیت پذیری تمام دارید انجام می دهید ممکن است در محل کارتان و با همکارانتان به مشکل بر بخورید. مسلما اولین وظیفه شما این است که مسئولیت های کاری خود را به انجام برسانید، اما کمی تفریح و استراحت هیچ تعارضی با انجام موفقیت آمیز کارهایتان ندارد و لزوم ندارد همکارانتان را به خاطر چنین چیزهایی مورد تمسخر و یا سرزنش قرار دهید. پیش از آن که به فکر فرصت‌هایی که پیش روی خود می بینید باشید باید سعی کنید تعهدات فعلی خود را به بهترین شکل ممکن  به انجام برسانید و خودتان را زیر بار مسئولیت های گوناگون خسته نکنید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

برنامه کاریتان به حدی فشرده شده است و آنقدر کارهای مختلف برای انجام دادن در انتظارتان هستند که هیچ زمانی برای انجام کارهای خلاقانه مورد علاقه تان برای شما باقی نمانده است. شما باید فعلا تمام تلاشتان را صرف سبک تر کردن برنامه کاریتان بکنید و کارهایی را انجام دهید که فوریت و اهمیت بیشتری دارند.

فال روزانه تصویر زندگی

در طول روز کمی هم به خودتان استراحت داده و در عالم خیال و رویا برای کارهایی که دلتان می خواهد انجام دهید برنامه ریزی کنید البته مواظب باشید یادتان نرود که در دنیای واقعی مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند. در پایان روز زمانی را هم صرف استراحت و به کار گیری روش‌هایی که باعث به وجود آمدن احساس آرامش در شما می شوند نمایید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز ممکن است با وضعیتی مواجه شوید که باعث شود به عقل خودتان هم شک کنید. از آنجایی که در نتیجه گیری کردن معمولا به دنبال روشی تحلیلی و منطقی هستید، تاکیدی که در حال حاضر روی به کار گیری حس ششمتان دارید خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد. متاسفانه توجه کردن به حس درونیتان در حال حاضر می تواند جنبه های منفی نیز داشته باشد. پس در کنار گوش کردن به ندای درونتان تصمیم گیری نهایی را به عهده عقل و منطق خود بگذارید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. در زمینه روابط عاطفی نیز احساساتتان می توانند نگرش شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده و اجازه ندهند تصمیم گیری درستی داشته باشید، چشم‌هایتان را خوب باز کنید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روزانه  متولدین مهر

امروز همین طور که یک قدم دیگر رو به بالا بر می دارید ناگهان متوجه می شوید که هنوز مسافت زیادی تا قله باقی مانده است و راهی که پیش رو دارید را دست کم گرفته بودید. در واقع از پایین کوه مسیر خیلی کوتاه تر و هموارتر به نظرتان می آمد و حالا می بینید که واقعیت چیز دیگری است. نگران نشوید و واکنش شدیدی هم از خودتان نشان ندهید، این کار تنها باعث خواهد شد تعادل خود را از دست داده و به سمت پایین سقوط کنید. خودتان را جمع و جور کنید و پس از کمی استراحت با برنامه ریزی و قدم به قدم پیش بروید تا خیلی زودتر از آن چیزی که فکرش را می کنید و انتظارش را دارید قله ای را که همیشه آرزویش را داشته‌اید فتح کنید.

 فال روزانه متولدین آبان

امروز سعی نکنید کارهای خودتان را بیش از اندازه مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. اگر بخواهید به هر چیزی گیر داده و تک تک جنبه های آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید در نهایت به هیچ جایی نخواهید رسید. این موضوع در مورد احساساتتان نیز صادق است و نباید سعی کنید برای تمامی احساسات خود توجیهی منطقی پیدا کنید. شما باید به احساسات خود اجازه دهید که به طور طبیعی جریان پیدا کنند و به اجبار مسیر آنها را به سوی مغز خود هدایت نکنید. امروز ترجیح می دهید در مورد وضعیت اقتصادی و سیاسی و سایر مسائل اجتماعی با کسی بحث نکنید. نه این که علاقه ای به این حرف ها نداشته باشید، در واقع مشکل این است که آنقدر هیجان زده می شوید که خونتان به جوش می آید.

 فال متولدین آذر

امروز این که بخواهید سعی کنید بین انتظاراتی که دیگران از شما دارند و نیازهای شخصی خودتان تعادل ایجاد کنید تلاشی کاملا بیهوده است. شما به دنبال یافتن معنای آنچه در دنیای اطرافتان اتفاق می افتد هستید و دوستانتان فکر می کنند مشکلی برایتان پیش آمده است که باعث شده دلتان نخواهد با آنها در تفریحات و خوش‌گذرانی هایشان همراه شوید. هرچند دلتان نمی‌خواهد تسلیم انتظارات دیگران شوید، اگر فکر می کنید شرکت در فعالیت های اجتماعی می تواند فرصتی برای برقراری یک رابطه معنادار و پایدار را برای شما به وجود بیاورد قبل از این که به آنها جواب رد بدهید کمی فکر کنید و فرصت هایتان را ساده از دست ندهید.

فال روزانه 19 فروردین

 فال روز متولدین دی

آینده روز به روز روشن تر به نظر می رسد، با این حال تا زمانی که به کارهای قبلی‌تان سر و سامان نداده‌اید احساس آمادگی لازم برای برداشتن قدم بزرگ بعدیتان را نخواهید داشت. قدرت تخیلتان امروز خیلی خوب دارد کار می کند، اما به جای این که الهام بخش شما باشد بیشتر باعث حواس پرتیتان می شود. همکاری در پشت صحنه یک پروژه بزرگ کاری می تواند کمک بسیاری به شما کرده و زمینه ساز رشد و تحول شما باشد. آنچه آرزویش را دارید در ذهن خود تصور کنید و سپس برای رسیدن به آن و تبدیل کردن آن به واقعیت هر تلاشی که لازم است را انجام دهید، صد البته که خیال پردازی برای تحقق رویاهایتان کافی نیست.

 فال متولدین بهمن

شما امروز همچنان بین دنیای خیال و واقعیت در نوسان هستید، اما حداقل این توانایی را دارید که فرق بین آرزوهای غیر واقع گرایانه و واقعیت قابل لمس را درک کنید. در حال حاضر شما این توانایی فوق العاده را دارید که تمامی جزئیات آینده خود را به همان صورتی که خودتان می خواهید باشند و بدون قاطی کردن رویاهایتان با کارهای خسته کننده ای که اکنون باید انجام دهید به تصویر کشید. این شما هستید که دارید این تصویر را نقاشی می کنید و فقط خودتان می توانید تصمیم بگیرید که چه شکلی باید باشد، اگر رنگ ها را به دقت انتخاب کرده و تحت تأثیر نظرهای اطرافیان قرار نگیرید نتیجه ای که به دست خواهید آورد یک شاهکار تکرار نشدنی خواهد بود.

 فال روزانه متولدین اسفند

امروز اطلاعاتی دریافت خواهید کرد که به طور مطلق با آنها مخالفت می کنید. شاید این رفتار و نگاه شما از روی خودخواهی باشد و به همین دلیل هم نتوانید ایده‌هایی را که با شما متفاوت هستند و منافع دیگران را هم در نظر می گیرند به سادگی بپذیرید. سعی کنید ذهن خود را پرورش دهید و فکرتان را باز کنید تا بتوانید دیگران را هم در نظر داشته باشید و به آنها اهمیت بدهید. خواهید دید که هر چقدر بیشتر به دیگران کمک کنید و به منافع آنها هم بها بدهید، بیشتر مورد احترام قرار خواهید گرفت و رضایت بیشتری از زندگی خواهید داشت. امروز وقت آن رسیده است که کمی برای خودتان خرج کنید، شما این اواخر از ترس تمام شدن پولتان زیادی صرفه جویی کرده‌اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد