فال راجت نیر – 9 مرداد

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 


♑️ متولد ژانویه ( متولدین 11دی تا 11 بهمن ) ♒️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مقدم (Castor)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:00 صبح ، 22:54 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر انتخاب های فعلیتان به نظرتان کمی غیر منطقی می آیند خودتان را نگران نکنید زیرا برای به دست آوردن نگرشی صحیح نسبت به آنچه در محل کارتان دارد اتفاق می افتد هنوز به زمان بیشتری نیاز دارید. تصمیماتی که فعلا می گیرید چندان قطعی نیستند و بعدا فرصت افی برای ایجاد تغییرات لازم در آنها را خواهید داشت. فعلا به احساسات درونیتان اعتماد کنید تا زمان مناسب برای انتقال مسئولیت کنترل اوضاع به مغزتان فرا برسد. بد نیست با شخصی که از شما با تجربه تر و مسن تر است مشورت کنید و به توصیه هایی که به شما می شود توجه کنید. سعی کنید برای برگرداندن رابطه عاطفیتان به وضعیت قبلی بیشتر به افکار و نظرات طرف مقابلتان اهمیت بدهید.

 

 

♒️ متولد فوریه ( متولدین 12 بهمن تا 9 اسفند ) ♓️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : راعی (Errai)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 85 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:08 صبح ، 22:15 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما در حال حاضر دارید به روابطی که دارید عمق تازه ای می بخشید، اما همزمان فرصت هایی برای آشنایی با افرادی تازه چه در زمینه روابط شخصی و چه روابط حرفه ای برای شما فراهم خواهد شد. با این حال باید احتیاط کنید که آنقدر غرق نشان دادن افکار و احساسات خود نشوید که مجالی برای طرف مقابلتان باقی نگذاشته و در آنها دافعه ایجاد کنید. گوش کردن به حرف های آنها درس های تازه ای برای شما به همراه خواهد داشت و رد و بدل کردن ایده هایتان به صورت دوجانبه به نفع همه خواهد بود و برای شما احرتام بیشتری به همراه خواهد داشت. بهتر است فعلا در زمینه روابط عاطفی به ویژه اگر رابطه تان خیلی قدیمی نیست بیش از حد هیجانی و احساساتی رفتار نکنید.

 

 

♓️ متولد مارچ ( متولدین 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : رأس التوأم مؤخر ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:02 صبح ، 22:08 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز باید بتوانید به موقع جلوی خودتان را بگیرید در غیر این صورت گرفتن یک تصمیم ناگهانی و حساب نشده می تواند درس تلخی برای شما به همراه داشته باشد. امروز شما در تلاش برای به ثبات رساندن احساسات خود با تنش ها و چالش هایی مواجه خواهید بود. به نفعتان است که به جای شروع عجولانه پروژه های تازه، تلاشتان را روی تکامل و پیشرفت کارهایی که فعلا در دست انجام دارید متمرکز کنید. شما نیاز دارید حواس پرتی ها و کارهای غیر ضروری را کنار گذاشته و توانتان را صرف پرداختن به نیازهای اساسی خود کنید. پروژه هایی که قرار است همه دنیا را تغییر دهند و همه را انگشت به دهان کنند را برای وقت دیگری بگذارید و سرتان به کارتان باشد.

 

 

♈️ متولد آوریل ( متولدین 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : تُرَیس ( Tureis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:03 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ایجاد تعادل بین احساسات و حس وظیفه شناسیتان برای شما کار دشواری خواهد بود. اجازه ندهید استرس ناشی از اجبار برای انجام یک کار ذهن شما را به خود مشغول کند و وضعیت فکریتان را به هم بریزد. تسلیم احساسات شدید و ناگهانی نشوید، اما لزومی ندارد تمام کارهایتان را هم بر اساس احساس مسئولیت و وظیفه شناسی قرار دهید. از خاکستر شکستی که این اواخر خورده بودید آتش شور و اشتیاق مجددا شعله کشیده و فرصت هایی برای رسیدن شما به رضایت شخصی فراهم خواهند شد که شما را قادر می سازند موفقیت و دست یابی به منافع را جایگزین حس فقدان و شکست کنید. احساسات و تخیل خود را برای بخشیدن جانی تازه به روابط عاطفیتان به کار بگیرید.

 

♉️ متولد می ( متولدین 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 93%
🌠 ستاره اقبال : جَون ( Alioth )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 89 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:46 صبح ، 22:46 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شاید نسبت به برخی مسائل زندگیتان دید چندان واقع بینانه ای نداشته باشید، اما امروز ناگهان به محدودیت های زمانی خود پی خواهید برد و به دنبال آن محدودیت ها و موانع دیگری که سر راهتان قرار دارند نیز برایتان آشکار خواهند شد. روحیه خودتان را از دست ندهید، موانع و مشکلات برای همه وجود دارند، آنچه اهمیت دارد این است که با قدرت تمام با آنها مواجه شده و با پشت سر گذاشتن آنها به فردی قویتر از قبل تبدیل شوید. در زمینه مسائل عاطفی احساسات پیچیده و ضد و نقیضی وجودتان را فرا گرفته اند اما آماده هستید تا آسیب هایی که در گذشته خورده اید را پشت سر بگذارید و زندگی جدیدی برای خود بسازید.

 

 

♊️ متولد ژوئن ( متولدین 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 87 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : تیمین ( Theemin )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:11 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحالید، اما در نظر داشته باشید که حال دیگران لزوما مثل شما نیست، پس اگر می بینید کسی بی حوصله و بدخلق است بیش از حد برای سرحال کردن او تلاش نکنید، زیرا ممکن است با واکنش های نه چندان خوشایندی مواجه شوید! برای مدتی انتظار موفقیت های خیلی بزرگ و یک شبه نداشته باشید و سعی کنید قدم به قدم برای رسیدن به آنچه می خواهید پیش بروید تا هم در مسیرتان دچار نا امیدی نشوید و هم خودتان را خیلی خسته نکنید و هر چند دیرتر اما در آرامش به هدفتان برسید. بدبینی نسبت به رابطه عاطفیتان را کنار گذاشته و به خودتان و طرف مقابلتان فرصت کافی برای پیدا کردن شناخت بیشتر نسبت به یکدیگر بدهید.

 

 

♋️ متولد ژوئیه ( متولدین 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بَقّار ( Nekkar )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:18 صبح ، 22:01 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شک و تردیدهایی که داشته اید امروز از میان خواهند رفت و با وجود شرایط متغیر اطرافتان با اطمینان کامل تصمیم هایتان را خواهید گرفت. فقط پیش از عملی کردن تصمیم هایتان به ویژه آنهایی که به مسائل مالی مربوط می شوند حتما اطلاعات کافی در مورد آن کسب کنید. امروز حرف زدن پشت سر این و آن اصلا به شما توصیه نمی شود. اگر با کسی مشکلی دارید به جای غیبت کردن راجع به آن با خود آن شخص به طور مستقیم صحبت کنید. در غیر این صورت یک عالمه حرف هایی که اصلا به ذهنتان خطور نمی کرده هم به این غیبت هایتان اضافه شده و به گوش این شخص خواهد رسید و اعتماد و رابطه ای که بین شما بوده است را از بین خواهد برد. 

 

♌️ متولد اوت ( متولدین 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 92%
🌠 ستاره اقبال : پس‌پای ( Tejat Posterior )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 90 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:52 صبح ، 22:37 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز وقت آن رسیده است که بالاخره بعضی از آن ایده های خیلی خوبی که در سرتان دارید را عملی کنید. شما حتی اگر یک نابغه هم باشید تا زمانی که این همه ایده فقط در سرتان مانده و عملی نشوند هیچ ارزشی نخواهند داشت. محدودیت ها و موانعی در راه هستند که اگر همین حالا به جای حرف زدن وارد عمل نشوید به زودی گریبانتان را گرفته و برایتان ایجاد مشکل خواهند کرد. شاید همکارانتان با شما اختلاف نظرهایی داشته باشند که حتی ممکن است باعث بحث و جدل بین شما شوند. اما اگر با اعتماد به نقش و خود آگاهی زیادی که در حال حاضر دارید بتوانید هوشمندانه تصمیم بگیرید که چه زمانی به صورت گروهی و چه وقت تنهایی پیش بروید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

 

♍️ متولد سپتامبر ( متولدین 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 89%
🌠 ستاره اقبال : تایجیتا ( Taygeta )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 86 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:20 صبح ، 22:13 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز هیچ کاری را ناتمام رها نکنید و هر پروژه ای که در دست دارید را به طور کامل انجام دهید. این همه کارهای نیمه تمام جلوی ورود فرصت های جدید به زندگیتان را می گیرند و مانع پیشرفت بیشتر شما می شوند. علاوه بر این هر لحظه ممکن است شرایط موجود تغییر کنند و دیگر نتوانید کارهایتان را به آن خوبی که اکنون برایتان امکان پذیر است پیش ببرید. نگذارید هیچ کاری و حتی هیچ رابطه ای در زندگیتان بلاتکلیف باقی بماند، یا آن ها را برای همیشه کنار گذاشته و یا به سرانجام برسانید. شاید دیگران از روی ظاهرتان قضاوت کرده و فکر کنند که اوضاع زندگیتان کاملا روبراه است و هیچ مشکلی ندارید، حداقل با افراد مورد اعتمادتان صحبت کرده و باری که روی دوشتان است را سبکتر کنید.

 

 

♎️ متولد اکتبر ( متولدین 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 86 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان شمالی ( Batentaban Borealis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 87 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:15 صبح ، 22:17 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : در حال حاضر انجام دادن کارها به صورت گروهی نتایج ویژه ای برای شما به همراه خواهد داشت و باعث خواهد شد که در آینده نزدیک به خوبی شناخته شوید. شما استعدادهای نهفته ای دارید که شما را تبدیل به عضوی موثر و اساسی در اجتماع اطرافتان می کنند. مهارتی که در تشخیص نقاط قوت و ضعف همکارانتان دارید عاملی کلیدی است که باعث افزایش بهره وری گروه می شود. البته باید در نظر داشته باشید که حتما زمانی را هم به تنهایی و در آرامش سپری کنید تا باتری هایتان برای ادامه این فعالیت ها شارژ شوند. امروز خودتان هم زیاد از احساساتتان سر در نمی آورید و ثبات احساسی چندانی ندارید، پس عشقتان را به خاطر این که درکتان نمی کند سرزنش نکنید.

 

 

♏️ متولد نوامبر ( متولدین 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 84 تا 90%
🌠 ستاره اقبال : بطن‌الثُعبان جنوبی ( Batentaban Australis )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:13 صبح ، 22:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که خودتان احساس می کنید رسیدن به اهدافتان دارد برای شما غیر ممکن می شود، با داشتن یک برنامه ریزی درست برای رشد در زمینه حرفه ای می توانید در روزهای آینده پیشرفت بسیار زیادی داشته باشید و موفقیت خود را تضمین کنید. درست است که پیشرفتتان زیاد به چشمتان نمی آید، اما به جای این که شک و تردیدهایتان را به همکارانتان هم انتقال بدهید سعی کنید انرژیتان را به بهترین نحو ممکن به کار بگیرید تا به اهدافتان دست پیدا کنید. شاید فکر کنید که رشد و پیشرفتتان خیلی اندک است، با این حال دارید زندگیتان را خیلی بیش از آن که خودتان متوجه باشید بهبود می بخشید.

 

♐️ متولد دسامبر ( متولدین 10 آذر تا 10 دی )♑️

🔋 سطح انرژی : با میانگین 85 تا 91%
🌠 ستاره اقبال : بُنزه ( Sadalsuud )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 88 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:10 صبح ، 22:40 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما در حال حاضر نیاز شدیدی به توسعه علم و دانش خود احساس می کنید و با آغوش باز پذیرای ایده ها و تجربه هایی هستید که به شما انگیزه لازم برای تعیین اهداف جاه طلبانه تازه ای را می بخشند. اگر بتوانید به جزئیات کارهایتان به اندازه کافی توجه داشته باشید فرصت های فوق العاده ای برایتان به وجود خواهند آمد که سطح زندگی شما را به طور قابل توجهی بالا خواهند برد. امروز کمی حواستان پرت است و در عالم فکر و خیال هستید، اگر حواستان را جمع نکنید ممکن است با انجام کارهای اشتباه برای خودتان دردسر درست کنید. خودتان را درگیر کارهایتان کرده و به ذهنتان اجازه پرواز ندهید، قبل از خواب برای خیال پردازی زمان بهتری است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد