فال راجت نیر – 30 تیر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز آنقدر عجولانه رفتار می کنید و بی صبر هستید که ممکن است بلافاصله بعد از انجام کاری پشیمان شوید و خودتان را سرزنش کنید. با وجود این که قصد و نیتتان خوب است اما رفتارتان با نیت قلبیتان در تناقض است. این ضرورت و فوریتی که برای انجام کارها احساس می کنید بیش از آن که بخاطر شرایط موجود باشد از ترس های درونیتان ریشه می گیرد؛ پس به جای عجله کردن قطعا باید کمی صبر کنید. صبر تلخ است، اما میوه آن شیرین است. اگر کاری دارید که مهلت انجام آن دارد به پایان می رسد به جای این که خودتان را تحت فشار داده و نتیجه کار را نیز به طور منفی تحت تأثیر قرار دهید سعی کنید از طرف مقابلتان کمی وقت بگیرید. 

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز با چنان مهارتی کلمات را به کار گرفته و صحبت می کنید که حرف هایتان برای دیگران همچون وحی مُنزل هستند و آنها بی هیچ چون و چرایی و فقط بخاطر این که به نظرشان دوست داشتنی هستید با شما موافقت می کنند. البته این به شرطی است که آنها دوستان واقعی شما باشند و در واقع می توانید این را به عنوان موقعیت خوبی برای شناختن دوستان واقعیتان ببینید. شخصی که قرار بوده امشب به دیدنتان بیاید ممکن است تأخیری طولانی داشته باشد و یا اصلا پیدایش نشود، نگران نباشید، به احتمال خیلی زیاد اتفاق خاصی نیفتاده است و کاری برای او پیش آمده که خودش برای شما توضیح داده است، فعلا در مورد او قضاوت نکنید.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما به خوبی می دانید که تغییرات زیادی دارند در زندگتان به وجود می آیند و آماده هستید که با آغوش باز پذیرای این تغییرات باشید. این که تحولاتی که دارند ایجاد می شوند را می پذیرید خیلی خوب است و می تواند تبدیل به یکی از عوامل بزرگ موفقیت شما شود، اما نمی شود این طور بیخیال دستتان را زیر چانه تان گذاشته و با هیجان منتظر بنشینید، برای این کار باید برای آینده تان و این که چگونه می خواهید با این تغییر و تحولات مواجه شوید برنامه داشته باشید. اگر نمی دانید چه باید بکنید شرایط موجود را به دقت مورد تفکر و بررسی قرار داده و پس از آن به ندای قلبتان گوش فرا دهید، در هر صورت یادتان باشد که مقصد به آن نزدیکی که شما فکر می کنید هم نخواهد بود.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما راه حل مشکلی که مدت ها طول کشیده است را می دانید، اما نمی خواهید به نظر دوستان و اطرافیانتان فردی از خود راضی و مغرور به نظر برسید که فکر می کند از همه بهتر است و جواب همه چیز را می داند. اما این اعتماد به نفس شما و کنار گذاشتن روش های محافظه کارانه است که به شما نسبت به سایرین توانایی بیشتری برای حل این مشکل بخشیده است؛ پس هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید بیش از اندازه متواضع باشید. البته نباید طوری رفتار کنید که انگار راه حل شما تنها راه حل ممکن است؛ شما باید ذهنی باز و انعطاف پذیر باشید تا بتوانید موفقیت فعلی خود را به همین خوبی ادامه دهید و نتایج مورد نظرتان را به دست بیاورید.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : معمولا داشتن رفتاری معقول و منطقی برای شما کار دشواری نیست، اما امروز این کار برای شما اصلا آسان به نظر نمی رسد. شما امروز بیش از اندازه خوش بین هستید و هر ایده و پروژه ای که به ذهنتان می رسد را کامل و بی نقص می بینید. هیچ اشکالی ندارد که شما امیدوار و مثبت اندیش باشید، اما اگر می خواهید به موفقیت دست پیدا کنید باید آن را با عقل و منطق همراه کنید. امروز ممکن است کسی که دوست دارید بی حوصله و حتی غمگین باشد و به همین دلیل توجه زیادی به شما نداشته باشد. به جای این که واکنش منفی نشان دهید سعی کنید حال و هوای او را عوض کنید. شاید موفق نشوید، ولی حداقل به او نشان داده اید که برایتان چقدر اهمیت دارد.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز بر سر دو راهی قرار گرفته اید و نمی دانید که چکار باید بکنید. چالش های تازه ای در انتظار شما هستند و زمان زیادی نیز در اختیار ندارید. پیش از آن که بتوانید به دنبال برنامه های هیجان انگیزی که برای آینده دارید بروید، باید کارهای نیمه تمامی که از قبل باقی مانده و برایتان چندان هم جالب نیستند را به انجام برسانید. بیهوده مقاومت نکنید و از زیر کاهارتان در نروید، این کار هیچ فایده ای برایتان نخواهد داشت و تنها شما را مجبور خواهد کرد که بعدا فشار بیشتری را تحمل کنید. وظایف و مسئولیت هایتان را به انجام برسانید، زیرا ماه آینده زمان پرداختن به اهداف بزرگی که برای آینده دارید فرا خواهد رسید و باید سرتان را کمی خلوت کنید.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز مهارت شما در برقراری ارتباط با دیگران و استفاده از کلمات به حدی است که حتی اگر بدترین خبرها را هم به اطرافیانتان بدهید آنرا با روی باز و آرامش خیال خواهند پذیرفت. همین مسئله باعث شده که جذابیت خاصی برای کسی که دوستش دارید پیدا کنید. با این حال خودتان کمی خجالتی شده اید و ممکن است ترجیح بدهید بعضی حرف ها را به زبان نیاورید، حتی اگر این حرف ها شیرین ترین کلمات دنیا باشند! در هر صورت تا بعدازظهر امروز محبوبیت شما به اوج خود خواهد رسید و توجه و تحسینی که می خواهید را به دست خواهید آورد. فقط مواظب باشید حد و حدود خودتان را زیر پا نگذارید و به خودتان و طرف مقابلتان به اندازه کافی فرصت بدهید.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز احساس می کنید که دارید مانند یک فرفره به دور خودتان می چرخید و تا وقتی هم که در حرکت هستید هیچ مشکلی را احساس نخواهید کرد اما به محض این که سرعتتان کم شود دچار احساس گیجی و سردرگمی در رابطه با آینده خواهید و احساس عدم امنیت به سراغتان خواهد آمد. به جای این که به توهم ثبات و امنیت بچسبید بهتر است بپذیرید که آینده را نمی توان صد در صد تعیین و پیش بینی کرد، این باور لازمه و عامل باروری دانه هایی است که برای آینده خود می کارید. ترسی که از تغییرات دارید تنها مانع بین شما و استعدادها و توانایی های ناشناخته تان است، گاهی باید تعادل زندگیتان را بهم بریزید تا پایه و اساسی محکم برای ساخت زندگی جدیدتان بسازید.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز احساس نگرانی می کنید و دلیل آن هم چیزی نیست جز کارهای نیمه تمامی که از قبل روی هم انباشته شده اند و موعد انجام آنها دارد سر می رسد. هر چقدر هم که قبلا در انجام این کارها پیشرفت کرده باشید تا زمانی که آنها را به پایان نرسانید هیچ ارزشی برای خود شما و اطرافیانتان نخواهند داشت، پس نگذارید تمام زحماتی که کشیده اید بیهوده هدر بروند. فکر کردن به روزهای خوب گذشته و زمانی که همه چیز داشت خیلی خوب پیش می رفت هیچ فایده ای به حال شما ندارد. خوشبختانه اگر خودتان بخواهید دست به کار شوید بخت با شما یار خواهد بود، فقط باید فصل قبلی کتاب زندگیتان را به پایان برسانید تا بتوانید فصل تازه ای را آغاز کنید.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز به کار گرفتن حمایت اطرافیانتان می تواند یک شکست حتمی را برای شما به موفقیتی بزرگ تبدیل کند. اگر بدانید از چه کسانی کمک بخواهید و چه انتظاراتی از آنها داشته باشید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. خوشبختانه انرژی کیهانی امروز با شما همراه است و ترکیبی فوق العاده از جاه طلبی و شفافیت ذهنی و روابط دوستانه را در اختیارتان قرار داده تا به هدف خود برسید. هیچ وقتی برای هدر کردن وجود ندارد، برنامه هایتان را مشخص کرده و نیروهای کمکی را فرا بخوانید. تقاضای کمک و همکاری نشان دهنده ضعف شما نیست، بلکه بدین معناست که شما رهبری عاقل و دانا هستید که می داند چه وقت باید چه کار بکند.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در انتظار یک ماجراجویی بزرگ هستید که پیش خودتان خیالتان راحت است که حتما به وقوع خواهد پیوست، با این حال برای تجربه چیزهای تازه چندان آماده نیستید و این تضاد میان هیجان و شک و تردید شما باعث خواهد شد لذت زیادی از این همه شور و هیجان ذکه وجودتان را در بر گرفته است نبرید. با این حال هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، شما به اندازه کافی وقت خواهید داشت که قبل از شروع این سفر ماجراجویانه همه جوانب را در نظر گرفته و آماده سازی های لازم را انجام دهید. این کار علاوه بر این که ریسک کمری برای شما به همراه خواهد داشت باعث احساس رضایت و خشنودی شما نیز خواهد شد.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما حاضرید برای این که توجه دیگران را به خودتان و کاری که دارید انجام می دهید جلب کنید سر و صدای زیادی به راه بیندازید. اما امروز بر خلاف آن چه انتظارش را دارید سرعت پیشرفتتان در راه رسیدن به اهدافتان خیلی زیاد نیست و نمی توانید خیلی جلب توجه کنید. با این حال از یک چیز خیالتان باید راحت باشد و آن هم این است که تلاش های امروز تان بی فایده نخواهند بود و دیر یا زود به ثمر خواهند نشست. امروز شما می توانید در محل کاتان روابط بسیار خوبی با همکارانتان داشته باشید و زمینه رابطه های محکمی را فراهم کنید که به رشد و پیشرفت شما کمک خواهند کرد. به جای مسابقه دادن با اطرافیانتان به فکر همکاری با آنها باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد