فال راجت نیر – 18 تیر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز باید خودتان را برای سفر به اعماق دریای احساساتی مرموز آماده کنید. شاید این سفر برایتان دشوار باشد، اما خودتان به خوبی می دانید که دیر یا زود باید با این احساسات درونی خود مواجه شوید و آنها را یک بار برای همیشه حل کنید. مطمئن باشید که اگر به ترس هایتان غلبه کنید با لبخندی رضایت آمیز از این سفر بازخواهید گشت. تمایل شما به نگاه کردن به مسائل از زاویه ای دیگر باعث می شود رابطه ای که در ابتدا برای شما ارزش و اهمیت چندانی نداشته است را با نگاه تازه ای دیده و به عمق احساستان پی ببرید. این فرصت را دست کم نگیرید و اگر از انتخابی که کرده اید اطمینان دارید پیش بروید.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : با وجود این که شما معمولا حاضرید برای رسیدن به آنچه می خواهید صبر کنید، امروز ممکن است ناگهان کاسه صبرتان لبریز شود و خونسردی خود را از دست بدهید. اکنون که فاصله شما تا هدفتان به حداقل رسیده است اصلا وقت خوبی برای تسلیم شدن و کوتاه آمدن نیست. تردید و دودلی می تواند شما را فلج کرده و کاری کند که وقتی همه خط آغاز را مدت هاست پشت سر گذاشته اند شما همچنان در جای خود ایستاده باشید. اسم خود را به لیست افراد فعال گروه اضافه کنید و با جریان زندگی پیش بروید. امروز حال و هوای عاشقی در سر شما است ولی یادتان باشد که قدم هایتان را حساب شده بردارید تا بتوانید به آنچه که دلتان می خواهد برسید.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : شما تمام آماده سازی های لازم را انجام داده اید، اگر نیاز دارید که تصمیم مهمی بگیرید اکنون دیگر وقت آن رسیده است که وارد عمل شوید. سعی کنید به افکار منفی و تردید هایی که دارید غلبه کنید، شما هر کاری که برای زمینه سازی لازم بوده است را انجام داده اید. امروز در کمال تعجب و بر خلاف همیشه اصلا توجهی به گزینه های مختلفی که برای شروع یک رابطه عاطفی نه چندان جدی در اطرافتان هستند ندارید. شما به دنبال یک رابطه عاطفی عمیق و جدی دارید و هیچ هراسی از آینده این رابطه و مشکلات احتمالی آن و این که می تواند شما را آسیب پذیر کند ندارید. با این حال باید جانب احتیاط را رعایت کرده و یک احساس پیش پا افتاده که ممکن است به زودی خیلی جدی شود را دست کم نگیرید.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : گوش کردن به توصیه های دوستانه یکی از نزدیکانتان می تواند به شما کمک کند به در اختیار داشتن منابعی پی ببرید که تا بحال از آنها غافل بوده اید. امروز حفظ کردن تعادل در کارها ممکن است کمی سخت به نظر برسد. این موضوع را جدی بگیرید و هر چه سریعتر کنترل اوضاع را در دست بگیرید، چرا که بیش از هر زمان دیگری در زندگیتان به تعادل نیاز دارید. خوشبختانه شما در حال حاضر می توانید بی آن که وضعیت فعلی را بهم بزنید به احساسات عمیق بین خودتان و طرف مقابلتان پرداخته و مشکلاتی که دارید را به سادگی حل کنید. فقط برای رسیدن به این موفقیت مهم باید در نظر داشته باشید که او را درک کرده و از خودتان ملایمت نشان دهید.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز یکی از دوستان و یا حتی کسی که دوست دارید ممکن است آن طوری که شما انتظار دارید رفتار نکند و باعث شود شما غافلگیر شده و در رابطه خود احساس عدم امنیت کنید. این موقعیت در زمان بدی پیش آمده است زیرا احساسات شما و شدت آنها در اوج خود قرار دارند؛ با این حال از آنجایی که فکر می کنید صحبت کردن در این باره می تواند موقعیت شما در این رابطه را به خطر بیندازد و شما را آسیب پذیر جلوه دهد، ترجیح می دهید در این مورد سکوت کنید و احساسات خود را نشان ندهید. شاید به زبان آوردن حقیقت در ابتدا مشکل باشد، ولی خیلی زود اوضاع را بهتر خواهد کرد و خودتان هم از این که این کار را انجام داده اید راضی و خوشحال خواهید بود.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز بهتر است در کارهایتان نظم داشته باشید و منطقی برخورد کنید. اتفاقات غیر منتظره ممکن است کنترل امور را از دست شما خارج کنند. از نتیجه گیری های حساب نشده خودداری کرده و قبل از این که وارد عمل شوید اطلاعات کافی جمع آوری کنید. به سادگی جا نزنید و به غار تنهایی خود پناه نبرید. اگر خودتان دست به کار نشوید قربانی عملکرد دیگران خواهید شد. امروز از این که به نیازهای سرکوب شده خود فکر کرده و یا حتی در مورد آنها با فرد مورد اعتمادی که می تواند عشقتان نیز باشد صحبت کنید هراسی ندارید. خوشبختانه شما این توانایی را دارید که بدون ایجاد بازخورد منفی در طرف مقابلتان در مورداین مسئله صحبت کنید و به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اطلاعات بسیار زیادی در اطرافتان در جریان هستند و فرصت بسیار خوبی برای گسترش دانش و آگاهیتان در اختیار دارید. شاید با یک نفر اختلاف نظر داشته باشید که در واقع نگرشی بهتر از شما دارد. به خودتان بگویید که راه های قدیمی لزوما بهترین راه ها نیستند و گاهی لازم است تغییراتی در خود و دیدگاه هایمان ایجاد کنیم. گاهی روش هایی که در گذشته جواب می داده اند تاثیر خود را از دست می دهند، این امر کاملا طبیعی است، چرا که دنیای اطراف ما مدام در حال تغییر است. شما در راه رسیدن به اهدافتان می توانید بار سنگینی را تحمل کنید، ولی این بدان معنا نیست که دیگران هم باید به اندازه شما تحمل این همه فشار را داشته باشند.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما قادرید توانایی ها و استعدادهایی را که در دیگران هستند و بقیه نمی توانند آنها را درک کنند به خوبی ببینید و آنها را تشویق کنید که از این قابلیت های خودشان استفاده کنند؛ این کار شما یک روز به دردتان خواهد خورد. در شرایط فعلی شما می توانید با آگاهی از نیازها و خواسته هایتان از فرصت هایی که به وجود می آیند استفاده کرده و بدون این که حتی کسی متوجه شود آنچه می خواهید را به دست بیاورید. اگر احساسات خود را به درستی به کار بگیرید می توانید بی آن که هیچ اشتباهی بکنید اگر رابطه تان آسیب دیده آن را ترمیم کرده و حتی اگر همه چیز روبراه است این رابطه را محکمتر کرده و عمق بیشتری به آن ببخشید.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما استاد قانع کردن دیگران هستید و می توانید به سادگی دیگران را راضی کنید که حمایتی را که به آن نیاز دارید در اختیار شما قرار دهند. اگر اهداف حرفه ای خود را به وضوح بیان کنید هر نوع شک و شبهه ای را از میان خواهید برداشت و آنها را با خودتان همراه خواهید کرد. این می تواند فرصتی مناسب برای ایجاد روابط کاری جدید و یا بهبود بخشیدن به روابط قبلیتان باشد. اگر خودتان محدودیت ایجاد نکنید، استعداد شما برای رسیدن به موفقیت از طریق همکاری با دیگران در اوج خود قرار دارد. اگر با سیاست رفتار کنید می توانید کنترل همه چیز را در دست بگیرید و حتی دشمنانتان را به دوست تبدیل کنید.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : اگر از مسیر خود به سوی آینده مطمئن نیستید و آن چه پیش رویتان است هنوز برایتان مبهم است، باید پیش از آن که حتی یک قدم دیگر به سوی جلو بردارید صبر کرده و یک تصمیم درست و حسابی بگیرید. یادتان باشد که در تعیین اهداف بلند مدت حتما باید به احساسات قلبی خود اعتماد کنید. اگر خودتان ندانید کشتیتان را به کدام سمت می خواهید پیش ببرید، هر بادی که بوزد برای شما باد مخالف است. به دیگران و همچنین به خودتان یادآوری کنید که همه ما در صحنه این دنیا با هم همراه هستیم و باید از این همراهی بیشترین بهره را ببریم، نه این که همدیگر را برای پیشرفت خودمان هل بدهیم و تنها به فکر رسیدن به اهداف شخصیمان باشیم.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز انگار حتی کوچکترین کارهایی هم که می کنید با مخالفت دیگران مواجه می شوند. هر چقدر بیشتر از خودتان لجبازی نشان بدهید پیشروی برایتان سخت تر خواهد شد. کاری که باید بکنید این است که در هر موقعیتی از خودتان شوخ طبعی و سرزندگی نشان دهید. دست از فکر کردن به گزینه های جایگزین برداشته و کاری را انجام دهید که خودتان هم خوب می دانید در حال حاضر بهترین انتخاب ممکن است. بین خودتان و کسانی که دوست دارید دیوار نسازید؛ بیان کردن احساساتی که مخفی کرده اید تنها باعث محکمتر شدن رابطه تان خواهد شد. در یک رابطه عاشقانه واقعی نبرد قدرت مطرح نیست و هر دو طرف به جای این که روبروی هم باشند در کنار هم پیش می روند.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز خواسته هایتان برایتان اهمیت بسیاری دارند و اصلا دلتان نمی خواهد از کسی که دوست دارید جواب «نه» بشنوید. با این حال اگر به جای این که سکوت و قهر کنید نارضایتی خودتان را نشان بدهید و به زبان بیاورید ممکن است غافلگیری های خوشایندی در انتظارتان باشد. آنچه بین ما و کسانی که دوست داریم فاصله ایجاد می کند بعد مسافت نیست، بلکه نبود ارتباط و مکالمات لازم و به موقع است. شاید در محل کارتان بین شما و همکارانتان درگیری هایی به وجود بیاید. به خودتان بگویید که قرار نیست همه دیدگاهشان با شما یکی باشد و تفاوت های بین خودتان و آنها را بپذیرید و حتی اگر با آنها مخالف هستید به نظرشان احترام بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد