فال راجت نیر – 10 تیر

درود بر مخاطبین عزیز فالوده

توضیحاتی در خصوص این طالع بینی خدمت شما همراهان همیشگی داده خواهد شد که قبل از خواندن طالع برایتان کارآمد خواهد بود.

راجت نیر آسترولوژری معروف با تلفیقی از علم نجوم و اعداد در کشور هند می باشد و توانسته در این فضا شهرت زیادی را به دست آورد

تیم فالوده در تلاش است تا با ترجمه روان طالع بینی های راجت نیر ، برای مخاطبین عزیز به طور روزانه فعالیت خود را در جهت نشر این مطلب گسترش دهد.

ترجمه فارسی این مطلب به طور اختصاصی متعلق به تیم فالوده می باشد. و در ادامه چند نکته مهم

سطح انرژی شما یعنی میانگین پتانسیل روزانه شما برای انجام دادن کارهای روزانه
ستاره اقبال با توجه به مشاهدات آسمان طالع متولدین هر ماه متغیر خواهد بود و در مطلب ذکر میگردد
سطح کالبد عاطفی شما به این معنی است که به چه مقداری می توانید از احساسات خود در طول یک روز استفاده کنید
تایم طلایی دریافت انرژی که مهم ترین بخش می باشد به این معناست که شما در طول یک 24 ساعت بعد از انتشار فال با توجه به زمان ذکر شده در این ساعات یا یکی از این ساعات به مدیتیشن ، دفع امواج منفی ، جذب افکار مثبت بپردازید لازم به ذکر است که با توجه به فعالیت های روزانه شما این ساعت هر روز تغییراتی را خواهد داشت
و در پایان می توانید طالع خود را در بخش مشاهدات طالع مطالعه بفرمایید

 

 

☣️♑️ زاده ژانویه ( متولدین روز های 11دی تا 11 بهمن ) ♒️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 74 تا 78%
🌠 ستاره اقبال : شبان‌ شانه (Betelgeuse)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:51 صبح ، 22:29 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما می توانید خیلی خوب و راحت در مورد احساساتی که اغلب حرف زدن در مورد آنها کار دشواری است صحبت کنید. خوشبختانه وقتی شما در چنین وضعیتی قرار می گیرید تا زمانی که به هدفتان نرسیده و طرف مقابلتان را قانع نکرده اید دست از بیان احساسات و افکار خود برنخواهید داشت. با این حال باید به این نکته هم توجه داشته باشید که به گفه های طرف مقابلتان هم گوش کنید و اگر انتقاد درستی از شما می شود آن را بپذیرید. مجردهایی که در جست و جوی عشق هستند در هفته های آینده باید وقت بیشتری را همراه با دوستان خود بگذرانند، آنها بیشترین کمک را در یافتن عشقتان می توانند به شما بکنند.

 

 

☣️♒️زاده فوریه ( متولدین روز های 12بهمن تا 9 اسفند ) ♓️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : شِعرای شامی (Canis Minoris)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:00 صبح ، 22:57 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : واکنش یکی از اطرافیانتان به کارهایی که شما امروز انجام می دهید ممکن است از نظر شما یک حمله مغرضانه باشد؛ ولی به احتمال زیاد اصل ماجرا این است که شما باید سعی کنید منطقی تر رفتار کرده و اگر انتقاد سازنده ای از شما می شود آن را بپذیرید. به جای این که هر چه گفته می شود را به خودتان بگیرید و جر و بحث به راه بیندازید کمی بیشتر فکر کنید و به عمق موضوع بپردازید. شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران کمی وسواسی هستید، ولی وقتی طرف مقابلتان اعتماد شما را به خود جلب کند خیلی زود رفتارتان عوض می شود. به شما توصیه می شود آنقدر دیر علاقه خود را نشان ندهید که موقعیتتان را از دست بدهید.

 

 

 

☣️♓️ زاده مارچ ( متولدین روز های 10 اسفند تا 11 فروردین ) ♈️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 79 تا 87%
🌠 ستاره اقبال : رِجل‌الجَبّار (Alfonsine)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 83 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:06 صبح ، 22:49 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز در محل کارتان اوضاع کمی بهم ریخته است و احساس می کنید کنترل امور از دستتان خارج شده و نمی دانید چه باید بکنید، ولی یادتان باشد زیر سوال بردن خودتان شما را به جایی نخواهد رساند. کافی است اراده کنید تا اوضاع را روبراه کرده و یک استراتژی کاربردی برای از میان برداشتن تنش های موجود پیدا کنید. چنین عملکردی باعث خواهد شد موقعیت شما در محل کارتان بهتر شود و اعتماد بیشتری نسبت به شما پیدا کنند. امروز دلتان هوس مهمانی و خوش گذرانی کرده است. با دوستان و نزدیکانتان ارتباط برقرار کنید و به دیدار آنها بروید. امشب تا دیر وقت بیدار بمانید و در کنار خانواده و دوستان بگو و بخند کنید و از زمانی که می گذرانید نهایت لذت را ببرید.

 

 

 

☣️♈️ زاده آوریل ( متولدین روز های 12 فروردین تا 10 اردیبهشت ) ♉️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : بتا قنطورس (Agena)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:36 صبح ، 23:27 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : حساسیت شما به خواسته ها و نیازهای دیگران یک ویژگی بسیار ارزشمند است، ولی همین ویژگی امروز می تواند منبع خشمی عمیق و ریشه دار در وجود شما باشد. با دیدن این همه مشکلی که در دنیای اطرافتان وجود دارد و سختی هایی که نزدیکانتان دارند تحمل می کنند ممکن است کنترل خشم و احساسات خود را کمی از دست بدهید. به جای این که با این افکار قلب خودتان را بیشتر و بیشتر به درد بیاورید از فرصت هایی که برای بهتر کردن دنیای اطرافتان دارید استفاده کنید. مهم نیست قدم هایی که برمی دارید کوچک هستند یا بزرگ، آنچه اهمیت دارد این است که فراموش نکنیم همه ما نسبت به جهان اطرافمان مسئول هستیم.

 

☣️♉️ زاده می ( متولدین روز های 11 اردیبهشت تا 10 خرداد ) ♊️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : آخِرالنَهر (Achernar)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 81 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:48 صبح ، 23:00 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : به نظر می رسد که امروز نظر شما با همه فرق می کند، ولی خودتان ته قلبتان می دانید که حق با شماست! متاسفانه طرف مقابلتان هم آنقدر از موضعی که گرفته مطمئن است که به نظر می رسد دیگر جایی برای پیدا کردن یک راه حل مشترک باقی نمی ماند. با این حال اگر سعی کنید ریشه این اختلاف نظر را پیدا کنید هر چقدر هم که مشکلتان در نگاه اول بزرگ به نظر برسد قابل حل خواهد بود. بعضی چیزها آنقدر سریع دارند پیش می روند که درک آنها برایتان سخت است؛ اگر در رابطه با مسائل عاطفی و عشقی حس کردید که انگار همه چیز را روی دور تند گذاشته اند تعجب زده نشوید. احساسات خود را بپذیرید و خیلی روی جزئیات زوم نکنید و به تجزیه و تحلیل آنها نپردازید.

 

 

 

☣️♊️ زاده ژوئن ( متولدین روز های 11 خرداد تا 9 تیر ) ♋️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 76 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : آلفا عقاب (Aquilae)
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:49 صبح ، 23:06 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : انگار صد نفر در سر شما جمع شده اند و دارند با هم بحث می کنند و هر کدام هم می خواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند. انتخاب این که به حرف کدام یک از این صداهایی که در مغزتان پیچیده اند گوش کنید کار بسیار دشواری به نظر می رسد. سعی نکنید جوری رفتار کنید که انگار برای همه چیز برنامه ریزی کرده اید و برای هر موقعیتی که پیش می آید از قبل راه حلی آماده کرده اید. هیچ کدام از ما کامل نیستیم، پس خطاهایتان را بپذیرید. چند روز اخیر فعالیت های اجتماعی زیادی داشته اید و کمی خسته شده اید. امروز بعد از تمام شدن کارتان به سکوت امن خانه پناه ببرید و کمی با خودتان خلوت کرده و استراحت کنید.

 

 

 

 

☣️♋️ زاده ژوئیه ( متولدین روز های 10 تیر تا 9 مرداد ) ♌️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 84%
🌠 ستاره اقبال : آلفا صلیب ( Aridif )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:42 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ارزش هایی که برای شما و دوستانتان اولویت دارند با یکدیگر در تضاد هستند و حتی ممکن است این اختلاف نظر تا مرز مشاجره لفظی پیش برود. شما می دانید چه می خواهید، خواسته خودتان را به زبان می آورید و انتظار دارید که طرف مقابلتان شما را درک کند. با این حال اگر کمی انعطاف پذیری از خودتان نشان داده و حاضر به درک احساسات طرف مقالتان هم باشید می توانید این نزاع را به یک صحبت خوشایند تبدیل کنید که باعث نزدیکی بیشتر شما هم می شود. به نظر می رسد این اواخر کمی نسبت به عشقتان بی توجهی کرده اید. به او بگویید چقدر دوستش دارید، همه ما گاهی در گیر و دار زندگی دچار روزمرگی می شویم و عشقمان را فراموش می کنیم.

 

 

☣️♌️ زاده اوت ( متولدین روز های 10 مرداد تا 9 شهریور ) ♍️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 83%
🌠 ستاره اقبال : چَلیپا ( mimosa )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:41 صبح ، 23:14 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز واکنش عاطفی شما بسیار سریع و قوی است، با این حال باید لحظ به لحظه برای این که به رسمیت شناخته شوید تلاش کنید. به نظر می رسد اوضاع کمی پیچیده تر از آنچه انتظار داشته اید هستند و دیگران از این که بتوانید توانایی های فعلی خودتان را تا پایان راه حفظ کنید مطمئن نیستند. با این حال خوشبختانه شما قدرت این را دارید که خودان را به آنها ثابت کنید و اطلاعات لازم برای اثبات کفایت خودتان را در اختیار آنها قرار دهید. اگر از حس درونی خود به درستی و عاقلانه استفاده کنید می تواند هدیه بزرگی برای شما باشد. فقط حواستان باشید ابروهایتان بهم گره نخورند! اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

 

 

 

☣️♍️ زاده سپتامبر ( متولدین روز های 10 شهریور تا 8 مهر ) ♎️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 78 تا 82%
🌠 ستاره اقبال : دُنب ماکیان (Gallina )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:44 صبح ، 23:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز شما ترجیح می دهید که احساسات خود را مخفی کنید تا با فعالیت های حرفه ای شما تداخل نداشته باشند و اثر منفی روی عملکردتان نگذارند. با این حال هر چقدر هم فکرتان باز باشد و حتی اگر در حرف زدن و برقراری ارتباط نهایت دقت را داشته باشید، باز هم تلاش برای بروز احساسات مخفی شده تان اولین قدم برای برقراری یک ارتباط موثر با دیگران است. از کاه کوه نسازید و هر مشکل کوچکی را برای خودتان بزرگ نکنید.بالاخره هر راهی کمی فراز و نشیب دارد. امروز شما انرژی ویژه ای برای برقرار کردن رابطه های تازه دارید و حتی ممکن است از طریق همین آشنایی ها و به طور کاملا اتفاقی شریک زندگیتان را بیابید.

 

 

☣️♎️ زاده اکتبر ( متولدین روز های 9 مهر تا 9 آبان ) ♏️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : سَرپسین ( Pollux )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 78 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 6:16 صبح ، 22:02 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز ممکن است احساس کنید که نزدیکانتان شما را به درستی درک نمی کنند، ولی خودتان خیلی خوب می دانید که چه می خواهید و به همین دلیل هم می توانید با تلاش هدفمند و برنامه ریزی شده در یک بازه زمانی نسبتا کوتاه نتایجی قابل توجه به دست بیاورید. شما حتی می توانید با انگیزه ای که دارید و قدرتی که در کلامتان نهفته است دوستان و همکارانتان را نیز تشویق کنید و به آنها انگیزه بدهید. این انرژی مثبتی که به اطرافیانتان انتقال می دهید چند برابر شده و در نهایت به خودتان باز خواهد گشت. خواسته هایتان را از کسی که دوست دارید مخفی نکنید، در یک رابطه زمانی نیازهای شما برآورده می شوند که با جزئیات در مورد آنها صحبت کنید.

 

 

 

☣️♏️ زاده نوامبر ( متولدین روز های 10 آبان تا 9 آذر ) ♐️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 80%
🌠 ستاره اقبال : قَلب‌العَقرَب ( Antares )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 80 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:35 صبح ، 23:12 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز با وجود این که خودتان هم دلتان می خواهد احساسات و مسائل شخصیتان را در خانه جا گذاشته و با خیالی راحت به محل کارتان بروید، برای شما هیچ راه فراری از آنها وجود ندارد. کمی شجاع باشید و مقاومت را کنار گذاشته و اگر کسی در میان همکارانتان هست که مورد اعتماد شماست کمی با او صحبت کنید. یک مکالمه خوب با یک فرد درست همیشه ارزشمند است. عشق دارد به سراغتان می آید و نسبت به همیشه شور و هیجان بیشتری خواهید داشت. مواظب باشید که نسبت به کسی که شما را به خود جذب کرده است بیش از حد هیجان زده نشوید و نگرش غیر منطقی نسبت به او و احساستان نداشته باشید.

 

 

☣️♐️ زاده دسامبر ( متولدین روز های 10 آذر تا 10 دی )♑️☣️

🔋 سطح انرژی با میانگین 77 تا 81%
🌠 ستاره اقبال : فُم‌الحوت ( Piscis Austrini )
💌 سطح کالبد عاطفی (متغیر) : 79 از 100
🧘 تایم طلایی دریافت انرژی : 5:55 صبح ، 23:10 شب
🔭 مشاهدات طالع ( کدخوانی + نجوم ) : امروز آنقدر سر همه به کارهای خودشان گرم است و در مورد همه چیز منطقی فکر می کنند و تصمیم می گیرند که احساس می کنید همه با شما غریبه هستند و احساسات قوی و شدیدی که در وجود خود دارید بین شما و نزدیکانتان فاصله ایجاد کرده است. با این حال اگر بتوانید با فکر کردن راهی بهتر برای بروز احساسات خود پیدا کنید تا حدود زیادی موفق خواهید بود آنها را با کلام خود تحت تأثیر قرار دهید. اگر کارها طبق خواسته شما نمی روند و اوضاع باب میلتان نیست افسرده نشوید و غصه نخورید. اگر می خواهید دنیا به کامتان باشد این شما هستید که باید نگرشتان را عوض کنید. اطمینان داشته باشید که وقتی به جای اخم کردن لبخند بزنید همه چیز روبراه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فالوده محفوظ است. © 2023 | توسعه و پشتیبانی توسط رویال کد